Розкидайлівська, 69/71

Мапа проїзду
+380 50 426-00-30

Координатор хабу

Оренда

3 Вересня 16:30, Пт

Зустріч Баріатричного клубу в Medical Hub Odrex

Організатор: Medical Hub Odrex

Дискусія

3 вересня о 16:30 пропонуємо всім охочим взяти участь у зустрічі, яка відбудеться в Medical Hub Odrex, і буде присвячена проблемам, пов’язаним із зайвою вагою, баріатрією та схуденням. Тут ви зможете зустрітись з однодумцями. Ділитись переживаннями, труднощами, успіхами та, звичайно ж, отримати всебічну підтримку.

Питанням боротьби з ожирінням присвячені всесвітні конференції, наукові роботи та безліч телевізійних проєктів. На глобальному рівні ця проблема досягла масштабів епідемії та стосуються як дорослих, так і дітей, як чоловіків, так і жінок.

Підтримання ваги після баріатричної операції дається непросто. Організму важко відразу звикнути до нових правил харчування та розпорядку дня. У цей період підтримка родичів та друзів особливо важлива. Але, як би вони не старались допомогти, по-справжньому відчути стан людини після баріатричних операції може тільки точно така ж людина. Саме для таких людей ми й створили місце абсолютної довіри — Великий клуб.

Дослідження показують, що пацієнти, що спілкувались один з одним, частіше та простіше досягали успіху в утриманні ваги та навіть додатковому схудненні. На зборах учасники клубу діляться один з одним практичними порадами, які допоможуть ефективно впоратись з перехідним періодом — як оновити гардероб, підтримувати дружні контакти та навіть налагодити особисте та сексуальне життя.

Зустрічі проходять у форматі дружніх розмов, які допоможуть вам відчути себе краще та зрозуміти, що ви не одні звикаєте до нової реальності. У кожного учасника є можливість обговорити свої переживання та дізнатись, як з таким же станом справляються інші.

У зустрічі також братимуть участь лікарі та всі зацікавлені в обговоренні проблем зайвої ваги. Зустріч пройде у форматі вільного обговорення в Medical Hub Odrex.

Вхід на зустріч вільний, кількість місць обмежена.

Координатор: +380996101662

Чекаємо вас 3 вересня 

Medical Hub Odrex, Розкидайлівська 69/71

Початок о 16.30.

Цей захід пройшов

Є питання?

Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання
та допоможемо організувати в нас захід

doctor

Веніамін Сліпущенко

Координатор