Розкидайлівська, 69/71

Мапа проїзду
+380 50 426-00-30

Координатор хабу

Оренда

14 Грудня 10:00, Сб

Стоматологічне лікування дітей. Анестезіологічне забезпечення

Дискусія
Лекція
Взяти участь

ПРОГРАМА конференції:

Анестезіологічний блок

  • Анестезіологічне забезпечення та його види в стоматологічній практиці, юридичні аспекти.
  • Принципи безпечного підходу до пацієнта в амбулаторних умовах, консультація анестезіолога. Показання та протипокази до седації. Тривалість лікування. Рекомендації та інструктаж батьків по підготовці до лікування, підготовка пацієнта (лабораторний та інструментальний скринінг)
  • Анестезіологічне обладнання, рекомендоване для проведення лікування в умовах амбулаторної стоматології. День седації, специфіка огляду пацієнта, види премедикацій та індукцій, вибір медикаментів. Інтраопераційний період від “А до Я”
  • Тактика вибору девайсів для протекції дихальних шляхів, інфузійна терапія, антибіотикотерапія, “Pain Management”, ускладнення та алгоритм дій. Завершення лікування(перевід у recovery room, критерії виписки з клініки). Рекомендації для післяопераційного періоду.

Стоматологічний блок

  • Стоматологічне лікування в умовах анестезіологічного забезпечення. Стоматологічна консультація, визначення показань до лікування. Організайні аспекти стоматологічного лікування в умовах анестезіологічного забезпечення. Планування лікування: об’єм, специфіка, тривалість.
  • Стоматологічне обладнання, інструменти та матеріали рекомендовані для лікування в умовах анестезіологічного забезпечення.
  • Процес стоматологічного лікування: етапи, послідовність, принципи, особливості.
  • Стоматологічні рекомендації для післяопераційного періоду. Ведення пацієнтів, стоматологічно санованих в умовах анестезіологічного забезпечення.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/1ZRPjpa7mBAT75xBA

Спікери

speaker

Ковнацький Олег Леонідович

Спікер

Member of the Association of Dentists of Ukraine and the Ukrainian Association of Preventive and Pediatric Dentistry. Chief of pediatric dentistry

speaker

Дем'янюк Микола Васильович

Спікер

Anesthesiologist, specialization "anesthesiology - resuscitation", "pediatric anesthesiology", member of the Association of Anesthesiologists of Kiev and Ukraine, in 2019 was granted a status of an active member of the European Association of Anesthesiologists, ESA

Ціни

Цей захід пройшов

Як дістатися у Medical Hub Odrex

Ми знаходимося у самому центрі Одеси, прямо біля Дюковського саду, недалеко від міської клінічної лікарні №11

Україна, Одеса, вул. Розкидайлівська, 69/71

Є питання?

Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання
та допоможемо організувати в нас захід

doctor

Веніамін Сліпущенко

Координатор